3. Eskişehir Romatoloji Günleri
3. Eskişehir Romatoloji Günleri
12-13 Haziran 2020
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu

Genel Bilgiler

KONGRE TARİHİ VE YERİ

12-13 Haziran 2020 tarihleri arasında Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonunda gerçekleştirilecektir.

KONGRE DİLİ

Kongre dili Türkçe'dir.

KAYIT VE DANIŞMA MASALARI

Kongre merkezinde kayıt ve danışma masası 12 Haziran 2020 tarihinden itibaren çalışmaya başlayacaktır. Bu masalar 12-13 Haziran 2020 tarihleri arasında 08:30 - 19:00 saatleri arasında hizmet verecektir. Misafirlerimiz "Medula Organizasyon" personeli tarafından karşılanacaktır.

YAKA KARTI

Tüm katılımcı ve refakatçilerin kongre merkezine girişte, bilimsel oturumlar esnasında, sergi alanlarında, poster alanlarında ve sosyal programlarda yaka kartlarını takmaları kongrenin sağlıklı yürüyebilmesi ve güvenliği açısından gereklidir.

SERGİ ALANI

Kongre boyunca katılımcı firmalar ürünlerini kongre merkezinde kendilerine ayrılacak olan alanda sergileyebilecektir. Sergi alanı kongre boyunca katılımcıların ziyaretine açık olacaktır.

DAVET MEKTUBU

Kayıt işlemlerini tamamlamış olan kongre katılımcılarına, talep etmeleri durumunda davet mektubu gönderilecektir. Bu davet mektubu sadece katılımcıların bağlı bulunduğu kurumlardan izin alabilmesine yardımcı olmak amacı taşımakta olup, katılımcıya hiçbir maddi destek sağlamayacaktır.

KATILIM BELGESİ

Katılım belgeleri kongre bitiminde Osmangazi Üniversitesi Prof. Dr. Necla Özdemir Konferans Salonu'nda bulunan ana kayıt masasından dağıtılacaktır.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt ücretleri iadesi ile ilgili olarak; İptaller 1 Nisan 2020 tarihine kadar bildirildiği takdirde ücretin tamamı, 1 Nisan 2020 - 15 Mayıs 2020 tarihleri arasında bildirildiği takdirde ücretin %50'si iade edilecektir. 15 Mayıs 2020 tarihinden sonra yapılan iptallerde herhangi bir ücret iadesi yapılmayacaktır.
Tüm iadeler, kongre bitiminden sonraki 30 takvim günü içerisinde iptal talebinde belirtilecek banka hesap numarasına Havale / EFT şeklinde yapılacaktır.